Strony internetowe

Darmowy projekt

Zamawiając u mnie stronę internetową nie musisz przejmować się czy aby na pewno projekt Cię zadowoli. Pierwszy projekt wykonany według Twoich wytycznych jest całkowicie darmowy

Szybka realizacja

Na początku współpracy, po zaakceptowaniu projektu, poinformuję Cię o terminie realizacji. Niezależnie od ilości wykonywanych aktualnie przeze mnie projektów ustalimy termin, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Minimum formalności

Nie musimy podpisywać żadnej umowy. Po wykonaniu zlecenia wystawiam fakturę vat. To wszystko.

Indywidualny design

Każdy projekt wykonuję specjalnie dla Ciebie. Jestem w stanie stworzyć praktycznie wszystko co sobie zażyczysz i może nawet troszkę więcej (: Oczywiście, może spodobać Ci się jakaś inna strona internetowa na podstawie której mam zaprojektować Twoją lecz w tym przypadku potrzebna będzie zgoda właściciela takiej strony.

Nowoczesne technologie

Projekty wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie. Chciałbym, aby Twoja strona internetowa była nowoczesna i kompatybilna z wszystkimi najnowszymi przeglądarkami. Z tego powodu nie projektuję już od dawna elementów w środowisku Flash.

Dostosowane do urządzeń mobilnych

W dobie dzisiejszych technologii oraz smartfonów polecam Twojej uwadze opcję dostosowania strony internetowej do urządzeń mobilnych. Jest to specjalnie przygotowana lżejsza wersja Twojego serwisu. Jej wygląd uzależniony jest od szerokości ekranu urządzenia. W przypadku wybrania tej opcji wymagany jest dodatkowy projekt dostosowany do urządzeń mobilnych. Jesteś ciekaw jak to wygląda w praktyce? Odwiedź tą stronę korzystając z telefonu komórkowego lub zmniejszając okno przeglądarki w komputerze.

Intuicyjny system zarządzania treścią

Każdą stronę internetową opieram o prosty i intuicyjny system zarządzania treścią (tzw. CMS). W zależności od przeznaczenia serwisu może to być prosty system do pisania bloga, strony firmowej lub małego serwisu albo zaawansowana platforma pod sklep internetowy. W obu przypadkach zostaniesz przeszkolony w zakresie obsługi systemu.

Kodowanie stron

Jeżeli jesteś grafikiem lub kupiłeś już wcześniej projekt strony internetowej mogę go dla Ciebie zakodować. Więcej informacji w tym także wytyczne do projektu możesz znaleźć tutaj.