Retusz fotografii

Jesteś fotografem? Masz dużo zdjęć z wakacji i chcesz je wywołać? Chcesz poprawić zdjęcie przed dodaniem go na facebooka? Dobrze trafiłeś! Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Prosty retusz dużej liczby zdjęć

Masz ok. 500 zdjęć? Jest to idealna opcja dla wszystkich chcących wywołać zdjęcia z np. wakacji. Nie musisz ich nawet wybierać, usunę wszystkie niewyraźnie zdjęcia. Wystarczy, że prześlesz mi je na serwer a ja skoryguję wszystkie podstawowe parametry zdjęcia (barwę, nasycenie, kontrast, kadrowanie, itd.)

Zaawansowany retusz

Retusz ten obejmuje dogłębną edycję (w tym także fotomontaż) pojedynczych zdjęć. W tym przypadku stosujemy jedynie metody nie wpływające na obniżenie jakości zdjęcia. Doklejamy postacie, usuwamy elementy, które Ci się nie podobają na zdjęciu, kadrujemy, korygujemy niedoskonałości na skórze, itd.

Retusz na potrzeby socialmedia

Chcesz pochwalić się zdjęciem na facebooku? Żaden problem. Poślij mi zdjęcie oraz opis tego co mam w nim poprawić a odeślę ci gotowe zdjęcie. W tym przypadku nie skupiam aż tak swojej uwagi na jakości zdjęcia (facebook i tak obniży jego jakość) co w przypadku zaawansowanego retuszu. Nie martw się jednak, gwarantuję Ci, że mimo tego, Twoje zdjęcie nie będzie wyglądało jakby edytowane w "paincie" (-:

Możliwość stałej współpracy z fotografem

Jeżeli jesteś fotografem i nie chcesz, nie masz czasu lub odpowiednich warunków by retuszować swoje zdjęcia - napisz do mnie. Bardzo chętnie podejmę współpracę. Będziesz mógł na bieżąco posyłać mi zdjęcia do retuszu. Oferuję współpracę na zasadach partnerskich.