Odświeżanie stron internetowych (redesign)

W ramach współpracy oferujemy przebudowanie od podstaw istniejącej strony internetowej.

Odnowienie szaty graficznej

Przygotuję dla Ciebie projekt graficzny w oparciu o aktualny wygląd serwisu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by wraz z nową szatą graficzną dodać nowy logotyp, obrazy lub całkowicie zmienić kolorystykę. Wszystko jednak na już wcześniej zainstalowanym szablonie.

Zastosowanie nowych technologii

Najważniejsze, aby Twoja strona internetowa była nowoczesna i kompatybilna z wszystkimi najnowszymi przeglądarkami. Zmienię stary i niezgodny z najnowszymi normami projektowania stron kod na nowy w oparciu o najnowsze technologie. Na życzenie stworzę także mobilną wersję Twojej strony.

Dostosowanie do nowych standardów

Technologia codziennie ewoluuje. Co tydzień pojawiają się nowe wytyczne dotyczące programowania i kodowania. Raz do roku powinniśmy się pochylić nad naszą stroną i sprawdzić czy spełnia najnowsze standardy.

Poprawa wydajności strony

Podstawową kwestią jest czas. Należy odświeżyć i uporządkować stary kod strony aby goście nie musieli zbyt długo czekać na wczytanie się strony nawet przy słabych łączach lub podczas korzystania z urządzeń mobilnych.

Rozbudowa strony

Potrzebujesz rozbudować swój serwis o galerię, kilka podstron bądź chcesz zaktualizować dane już znajdujące się na Twojej stronie? Zrobię to dla Ciebie za darmo w ramach współpracy.