Hosting

Przejrzyste warunki

Otwarcie mówię o wszystkich kosztach i parametrach serwerów. U mnie nie znajdziesz ukrytych kosztów i „gwiazdek”.

Indywidualne podejście do klienta

Nie posiadam ściśle określonych planów hostinowych. To Ty jesteś najważniejszy i specjalnie dla Ciebie przygotuję plan hostingowy przystosowany do Twoich potrzeb.

Nielimitowana powierzchnia

Moje serwery są naprawdę pojemne. Jedynym limitem jest ilość (nie wielkość) plików. Obecny limit to 250 tysięcy plików. Jest to uzależnione od wielkości klastra. Każdy hosting z nielimitowaną powierzchnią posiada takie ograniczenie. Tylko ja otwarcie o tym wspominam. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by podwoić lub nawet potroić tą ilość.

99,99% dostępności serwerów

Przerwy w dostępie do serwera praktycznie nie występują. To wszystko dzięki temu, że Twój serwis hostuję jednocześnie na dwóch różnych serwerach. W razie awarii pierwszego, drugi służy jako serwer zapasowy pozwalając dalej w pełni funkcjonować twojej stronie internetowej.

Bez formalności i zobowiązań

Jeżeli jesteś zainteresowany hostowaniem serwisu? Napisz maila. Opisz w nim jaką specyfikację potrzebowałbyś a ja w odpowiedzi zaproponuję serwer dostosowany do Ciebie. Nie musisz podpisywać żadnych umów.

Maksymalne parametry

  1. Powierzchnia dyskowa – bez limitu
  2. Bazy danych MySQL 5 (5 GB każda) – bez limitu
  3. Skrzynki pocztowe (5 GB każda) – bez limitu
  4. Konta FTP – bez limitu
  5. Subdomeny – bez limitu
  6. Kopia zapasowa – dzienna
  7. Wydajność – gwarantowane aż 4GB RAM, ponad 300 Gbit/s przepustowości
  8. Dodatkowe (bezpłatne) funkcje: Google Sitemaps, Katalogi chronione hasłem, Wsparcie dla IPv6, Domeny zewnętrzne i wiele więcej
  9. Możliwość dokupienia certyfikatu SSL z dedykowanym IP

Pakiety

Szukasz serwera dedykowanego? Pisz śmiało!