Grafika wektorowa (do druku)

W ramach współpracy oferuję stworzenie grafiki przystosowanej do druku. Współpracuję także z drukarnią – dzięki temu mogę zaoferować atrakcyjne ceny. Przygotowany projekt wydrukujemy na wszystkim.

Wizytówki, papiery firmowe, broszury, teczki

Spójny projekt graficzny dla wszystkich elementów papierniczych w Twojej firmie. Dzięki temu Twoja firma będzie wyglądała na bardziej atrakcyjną dla twoich klientów a to wszystko minimalnym kosztem.

Plakaty na imprezy

Projekt plakatów w dowolnym formacie. Możliwy jest wydruk w bardzo dobrej jakości. Od teraz możesz zareklamować swoje wydarzenie z klasą! Dzięki współpracy z drukarnią możemy wydrukować zarówno jedną sztukę jak i setkę. Wszystko zależy od Ciebie.

Nadruki na odzież, płyty, gadżety, naklejki

Projekty nadruków na koszulki (klient może wybrać spośród bogatej oferty koszulek, dresów, bluz, itd.) Wraz z drukarnią przygotowujemy projekty do druku praktycznie na wszystkim - długopis, pendrive, smycz, płyta, latarka.. Mogę także stworzyć naklejki oraz wydrukować je na specjalnej folii samoprzylepnej.

Grafika wielkoformatowa

Czyli coś co tygryski lubią najbardziej (: Jest to typowe zastosowanie grafiki wektorowej. Dzięki moim projektom jesteś wstanie wydrukować projekt w ogromnych wymiarach!