Grafika komputerowa (rastrowa)

W ramach współpracy oferujemy stworzenie wszelkiego rodzaju grafiki na potrzeby internetu (tzw. grafika rastrowa).

Nagłówki, bannery, przyciski, ikony,

Stworzę wysokiej jakości nagłówek na twoja stronę internetową, bloga, stronę na facebooku. Nie zapominamy także o najmniejszych elementach takich jak ikony lub wszelkiego rodzaju przyciski.

Logo (+ księga znaku)

Niezbędny element przy kreowaniu wizerunku firmy. Ze względu na umieszczanie go także na wydrukach (np. wizytówki) preferuję wykonanie logo w wersji wektorowej (sprawdź w ofercie). Gdy jednak nie planujesz wydruku wielkoformatowego swojego logo mogę wykonać go w wersji rastrowej. Na życzenie mogę także przygotować tzw. księgę znaku.

Grafika sezonowa (na święta, promocje)

Zbliżają się święta? A może chcesz ogłosić konkurs lub promocję na swojej stronie. Specjalnie dla Ciebie szybko i profesjonalnie stworzę wysokiej jakości tzw. grafikę sezonową.

Wirtualne przedmioty

Jestem w stanie stworzyć praktycznie wszystko a do tego efekt finalny wygląda jak fotografia (realny przedmiot). Jest to niezwykle przydatne, gdy chcemy umieścić w logo np. filiżankę kawy. W mojej karierze spotkałem się z najróżniejszymi przedmiotami. Kubek z kawą, pióro, komputer, monitor a nawet ziemniak i frytki. Nie ma głupich pomysłów. Pomyśl jak wiele to daje możliwości.

i wiele więcej..

Oczywiście nie jestem w stanie opisać tu wszystkiego co można stworzyć przy pomocy programów graficznych. Jeżeli jednak uważasz, że czegoś się nie da - napisz do mnie, spróbuję! (: